MAD Baan (H0)
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Waardering 0.00 (0 Stemmen)

Eindelijk!

Op 15 februari vond de eerste bijeenkomst plaats van de Dinamo/MCC groep (of de Faller/MCC groep)

Eén van de eerste taken was het verzinnen van een nieuwe naam; die hebben we inmiddels gevonden:

MAD-groep, dat staat voor: Miniatuur Auto's Digitaal
De groep die bestaat uit MSG-leden die tevens lid zijn van de andere bouwgroepen. Vanwege de ontstaansgeschiedenis zijn er relatief veel leden die ook lid zijn van de Märklinbaan, maar gelukkig zijn alle andere bouwgroepen ook vertegenwoordigd.

Dat moet ook wel, we willen graag kennis verzamelen/opbouwen en vastleggen over het digitaal rijden met auto's op onze verenigingsbanen. Straks moet het mogelijk zijn om een willekeurige gedigitaliseerde auto op elke baan in te zetten. Dat gaat natuurlijk niet zomaar, daarom moeten er richtlijnen (normen) komen voor bijna alles wat dat digitaal rijden mogelijk moet maken.
Allereerst moet de aanleg van de wegen voldoen aan bepaalde universele normen, daarnaast moeten ook de auto's volgens een bepaalde standaard opgebouwd zijn. Tot slot moet de besturing van de baan en de inregeling van de decoders universeel bruikbaar zijn.

Afijn : We hebben nog wel wat te doen. Daarom ook is de looptijd van het project voorlopig gesteld op 3 jaar.


 

 

U dient zich te registreren als bezoeker voordat u reacties kunt plaatsen.

Fotogalerij

MSG Nieuwsbrief

Wilt u op de hoogte worden gehouden over onze modelspoor expositie, workshops en overige informatie omtrent onze vereniging?

Schrijf je dan nu in op onze nieuwsbrief.

Schakel javascript in om dit formulier in te dienen

Evenementen agenda

Geen evenementen

Gebruikersnaam / Wachtwoord vergeten?

De inlog van deze website kun je opvragen via Gebruikersnaam/wachtwoord verloren? Dit staat onder het inlogformulier.
 

Let op dat je alleen je gebruikersnaam of alleen je wachtwoord kunt ophalen en dus niet tegelijkertijd. Weet je zowel je gebruikersnaam als je wachtwoord niet dan vraag je eerst je gebruikersnaam op d.m.v. je e-mailadres en daarna kun je met je gebruikersnaam en je e-mailadres je wachtwoord opvragen. Je krijgt een nieuw wachtwoord waarmee je kunt inloggen. Dit wachtwoord kun je daarna zelf wijzigen in je gebruikersprofiel. Is je mailadres ondertussen veranderd neem dan contact op met de ledenadministratie of vul onderstaande contactformulier in.

Neem contact met ons op

Volg ons op social media

>msgdenboschmsgdenbosch Adresgegevens:
  • Zilverenberg 38, 5234 GM 's-HertogenboschZilverenberg 38, 5234 GM 's-Hertogenbosch
  • 073-6417621073-6417621

Neem contact met ons op

Heeft u een vraag? Laat het ons weten